PINGEALUSTE TÖÖDE TEOSTAMISE OHUTUS- JA TÖÖTEHNOLOOGIALANE KOOLITUS. KUNI 1 kV PINGESTATUD ELEKTRIAPIGALDISES. (Baaskoolitus)

//PINGEALUSTE TÖÖDE TEOSTAMISE OHUTUS- JA TÖÖTEHNOLOOGIALANE KOOLITUS. KUNI 1 kV PINGESTATUD ELEKTRIAPIGALDISES. (Baaskoolitus)
PINGEALUSTE TÖÖDE TEOSTAMISE OHUTUS- JA TÖÖTEHNOLOOGIALANE KOOLITUS. KUNI 1 kV PINGESTATUD ELEKTRIAPIGALDISES. (Baaskoolitus)2017-04-24T16:26:41+03:00

Teatavasti on Eesti Energia AS  püstitanud nõude klientide paremaks teenindamiseks teostada teatavaid töid pingestatud olukorras. Seoses sellega on firmadel, kes teostavad elektritöid jaotusvõrgus nõutav esitada vastavasisuline koolitussertifikaat alates 1.04.2006. Tuginedes eelnevale korraldab EETEL-Ekspert OÜ koolituse. Koolitus on põhimahus praktiline ja seetõttu on osalejate arv piiratud. Hind sisaldab abi- ja jaotusmaterjale, lõunat ja kohvipause.

Toimumiskoht: Tallinnas Elektrilevi OÜ polügoonil, Kadaka tee 42J

Koolituse kestus 16 tundi.

NB

  • Koolitusel peaks osalema igast huvitatud firmast vähemalt kaks elektrikut.
  • Osaleja peab omama vähemalt üheaastast töökogemust antud töödel pingevabas olukorras, mille kohta palume esitada teatis registreerimisel.
  • Iga osaleja peab võtma kaasa individuaalsed kaitsevahendid – sealhulgas kolmest kindast koosneva kindapaari ja tööriided välistöödeks. Firma iga nelja osaleja kohta ronimisrauad, vöö, AMKA klemmihoidik (1000 V), 13/17 padrunvõti (1000 V) ja ampertangid.