EETELi nõukoguga liitunud Sven Pitkve peab noorte huvipuudust üllatavaks. “Sektor peaks atraktiivne olema”
Elektritööde Ettevõtjate Liidu (EETEL) nõukogusse valitud Onnineni elektrisuuna ärijuhi Sven Pitkve sõnul on elektriala üks olulisemaid väljakutseid meelitada valdkonda juurde noori. Sellest võrsus ka mõte kandideerida EETELi nõukogusse.
“Ma olen üle 18 aasta selles valdkonnas olnud. Kui läksin ülikooli energeetikat õppima, siis räägiti, et tööjõudu pole, tulge eriala omandama,” meenutas Pitkve. “Kuna nüüd 20 aastat hiljem on sama olukord, siis tahaks anda panuse, et järelkasv siia valdkonda lõpuks tuleks.”
Selle loo lugemiseks pead olema Elektriala tellija
Hind kehtib esimesel kolmel kuul, misjärel jätkub tellimus automaatselt hinnaga 11.99 kuus. Tellimuse saad alati katkestada. Kõik tellimisvõimalused leiad siit lehelt.
Oled juba tellija? Logi sisse.