Eesmärk: Abistada muhvipaigaldajaid kvalifikatsioonieksamiks ettevalmistamisel. Kinnistada muhvipaigaldaja teadmisi ja oskusi siirdemuhvi paigaldustööl. Anda praktilisi nõuandeid vigade vältimiseks ja kvaliteedi visuaalseks kontrolliks. Tutvustada uusi abi- ja töövahendeid  ning võtteid nende kasutamisel. Abistada muhvipaigaldajaid õigete tööriistade ja töövõtete kasutamisel. Anda võimalus töövõtete harjutamiseks ja tehtud tööde kontrolliks. Õppepäeva  toimub Elektrilevi õppeväljakul Kivikülvi 11, Tallinn ning käsitletakse Ensto, Rayhemi, Nexansi siirdemuhve ja nende paigaldust.
Õppepäeval valmistatakse  tootjate siirdemuhvid osalejate juuresolekul ja osalusel ning kommenteeritakse enim esinema kippuvaid vigu. Teabepäeval saavad osaleda 10 muhvimeest. Osalejad peaksid olema välitööde riietuses, et saaksid protsessis osaleda. Ettevõtte kohta peaks olema kaasas  üks tööriistade komplekt, mis  vastaks tööks ja vajadusel saab ka selle komplektsuse vastavust konsulteerida.
.
Lektoritena osalevad:
Ando Kuusik –C-Intrade

Jaanus Otsman – Ensto Ensek AS

Kalev Palling – Piperon OÜ

Ago Niidumaa- Enefit Connect OÜ

Elektrilevi OÜ

Ajakava: 8.45-9.00 Registreerimine

9.00 Ensto muhvitarvikud ja nõuded nende paigaldamisele

10.00 Nexansi muhvitarvikud ja nõuded nende paigaldamisele

11.00 Raychemi muhvitarvikud ja nõuded nende paigaldamisele

11.00-13.00 Kaabliotste ettevalmistamine, töövõtete demonstreerimine ja kommenteerimine

Muhvipaigaldustöö, töövõtete demonstreerimine, harjutamine ja kommenteerimine

13.00-13.30 Lõuna

13.30- 15.00 Töö jätkub

16.00- Kokkuvõte ja põhilised vead muhvipaigaldustööl.

Koolituse kestus 8 akadeemilist tundi

Edukalt sooritatud teadmiste kontrolli alusel antakse välja vastavasisuline tunnistus, mis annab õiguse osaleda muhvipaigaldaja kutseeksamil